Hakkımızda

Ofmark Nedir, Ne Yapar?

35 yılı aşkın süredir Türkiye’nin kağıt, kırtasiye malzemeleri ve basım ihtiyacını karşılayan Umur Grup tarafından kurulan Ofmark, dijital dünyanın getirdiği kolaylıkla ofis ve kırtasiye ihtiyaçlarınızı giderebilmenizi sağlar ve geleceğin ofis yönetimi rahatlığıyla bugünden tanışabilmenize olanak tanır. Ofisinizin tüm ihtiyaçlarını yüksek kalitedeki ürünleriyle gideren ve gelişmiş dağıtım ağıyla sizi benzersiz bir süratle tanıştıran Ofmark, şirket ve işyeri yönetimini her zamankinden daha profesyonel bir hâle getirir. Ofis alışverişi ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz Ofmark, kaliteli ürünleri minimum sürede tedarik edebilmenizi sağlar.

Ofmark'ta Hangi Ürünler Bulunmaktadır?

Türkiye’nin en güçlü ofis malzemeleri sağlayıcısı olma hedefiyle yola çıkan ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile çok sayıda işletmenin, şirketin ve kobinin en önemli çözüm ortakları arasına giren Ofmark, yenilikçi vizyonuyla çağın hızına kolayca adapte olur. Ürün gamında fotokopi kağıdından sunum dosyalarına, masaüstü gereçlerinden yazı gereçlerine, gıda ürünlerinden temizlik ürünlerine, yazıcı ve diğer teknoloji ürünlerine dek pek çok farklı türe yer veren Ofmark, operasyonlarını tek bir noktadan yönetmesi sayesinde tedarik sürecinde yaşanabilecek vakit kayıplarının da önüne geçer.

Ofis Alışverişleriniz İçin Neden Ofmark'ı Tercih Etmelisiniz?

İstanbul’daki merkezinde 8.000 m²’lik bir depolama alanı bulunan Ofmark'ta ofisiniz için ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeleri bir arada bulabilirsiniz. Farklı kategorilerde binlerce ürünle tüm işyeri ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Ofmark, ofmark.com üzerinden verdiğiniz tüm siparişleri dilediğiniz yere, hızla ve güvenle teslim eder. 

Ofmark'ın Vizyonu Nedir?

Geleceğin tedarik sistemini bugünden hayata geçirme vizyonuyla harekete geçen Ofmark, müşterilerine sunduğu güvenli ödeme yöntemleri, hızlı teslimat olanağı ve satış sonrası destek hizmeti ile alışveriş deneyiminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini hedefler. Birbirinden etkileyici güncel kampanyalar ve hediye çekleriyle de müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Ofmark, en kaliteli ofis gereçlerini cazip fiyat seçenekleriyle satın alabilmenize olanak tanırken sevdiklerinize ve iş partnerlerinize seçkin armağanlar göndermenize de yardımcı olur.

Ofmark'ın Misyonu Nedir?

Profesyonellik ve yüksek hız misyonuyla hareket eden Ofmark, alanında uzman personeli ile depolama, sipariş alma ve teslimat adımlarının tümünde size profesyonel bir hizmet sunar. Kendi araç filosuna sahip olan Ofmark, İstanbul içi ve Marmara Bölgesi siparişlerinizin tümünü hızla teslim eder ve ofisinizdeki işlemlerin zaman kaybına uğramasının önüne geçer. İstanbul dışından gelen siparişler için de hızlı bir şekilde aksiyon alan Ofmark, mesai saatleri dahilinde verilen siparişleri aynı gün kargoya teslim ederek ihtiyaç duyduğunuz tüm ofis malzemelerine en kısa sürede kavuşabilmenizi sağlar. Ofmark’ta satılan ürünler, en kaliteli markalar tarafından üretilir. Bu yüzden “Ofmark güvenilir mi?” sorusuna gönül rahatlığıyla “Evet” yanıtını verebilirsiniz.

Güvenilir Ofis Alışverişinin Adresi

Ofmark, sunduğu ürün çeşitliliği ile: ofisinizde ihtiyaç duyacağınız tüm malzeme ve gereçleri müşterileriyle buluştumayı hedefler! Ofis alışverişi yapan müşterilerinin memnuniyeti ve güvenilirlik, Ofmark’ın en önemli çalışma prensipleri arasında yer alır. Tüm operasyonlarını en kaliteli ofis gereçlerini en uygun fiyatlarla ve en yüksek hızda teslim alabilmeniz amacıyla gerçekleştiren Ofmark, güler yüzlü personeli ve çözüm odaklı çalışma sistemiyle her türlü ihtiyacınızda size destek olur. Ofmark'ta ürünlerini bulabileceğiniz markalar arasında dünyanın en kaliteli üreticileri de yer alır. Ürün kalitesi ve güvenilir tedarikçileri sayesinde siparişlerinizin maksimum hızda size ulaşmasını sağlayan Ofmark, son teknolojiyle güçlendirilmiş altyapısı ile de öne çıkar.

Ofmark'ta Sipariş Süreci Nasıl İşlemektedir?

Ofmark’la dilediğiniz ofis malzemesini sipariş verebilmeniz için sadece siteye giriş yapmanız yeterlidir. Tamamen ücretsiz olan üyelik hesabını açarsanız size özel ayrıcalıklardan, kampanya ve promosyonlardan anında haberdar olabilirsiniz. Üye şifrenizi unutmanız durumunda herhangi bir ek işlem yapmanıza ya da yeni bir hesap açmanıza gerek yoktur. “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayarak üyelik şifrenizi yenileyebilir ve güvenli alışverişe rahatça devam edebilirsiniz. 

Kategorilerimizde dilediğiniz ürünü inceleyebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Alışveriş yaparken dilediğiniz tüm ürünleri sepetinize ekleyebilir ve seçtiğiniz ürünlerin toplam fiyatını kolayca görebilirsiniz. Ürün seçiminiz sona erdiğinde tek bir tıklamayla satın alma aşamasına geçebilir ve kart bilgilerinizi girerek bütün işlemleri tamamlayabilirsiniz. İşlem rehberini inceleyerek sipariş süreciyle ilgili merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ofmark hakkında daha çok bilgiyi ise Yardım Merkezimizde bulabilirsiniz.