Yazar Kasa ve Termal Rulolar

4 üründen 1-4 arası
% 10 indirim
Umur Pos Rulosu 56 mm x 16 m 48 g 10'lu Paket resmi
Umur

Umur Pos Rulosu 56 mm x 16 m 48 g 10'lu Paket

Yeni nesil pos makinalarıyla uyumludur. Marka: Umur Rulo Genişliği: 56 mm Rulo Uzunluğu: 16 m Siyah mürekkeplidir. 48 g termal kağıttan üretilmektedir....
Hemen Gönderim
74,92₺ (Kdv Hariç)
89,90₺ Kdv Dahil 99,90₺ Kdv Dahil
% 3 indirim
Umur Pos Rulosu 56 mm x 30 m 48 g 10'lu Paket resmi
Umur

Umur Pos Rulosu 56 mm x 30 m 48 g 10'lu Paket

56 mm x 30 mt ölçülerinde 48 gr termal kağıttan üretim Paketiçi 10 adet 7 yıl kalite garantisi Kanserojen madde içermez.
Hemen Gönderim
133,25₺ (Kdv Hariç)
159,90₺ Kdv Dahil 164,90₺ Kdv Dahil

Yazar Kasa ve Termal Rulolar

Yazar kasa kullanımının zorunlu olduğu iş yerlerinde en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden biri bu yazar kasalarda kullanılan termal rulolardır. Satış işlemleri ile ilgili kayıtların tutulduğu ve maliye tarafından bulundurulması zorunlu kılınan yazar kasaların kullandığı en temel sarf malzemelerden biri olan termal rulolar, belli bir kullanım sayısından sonra bitmektedir. Yenisinin takılması ile birlikte yazar kasa kullanıma devam edilebilmektedir. Kullanılan yazar kasanın marka ve modeline göre termal rulo ebatları da farklılık göstermektedir. Genel olarak 56x16, 80x30, 80x80 ve 80x40 ebatlarında termal rulo bulunmaktadır.

Yazar kasa kullanımının maliye tarafından zorunlu bulunduğu iş yerlerinde bu cihazların bulundurulması ve her satıştan sonra kullanılması gerekmektedir. Bu aletlerin kullanılması ile birlikte çeşitli sarf malzemelerinin de kullanılması zorunlu hale gelmektedir. Yazıcının çıkarttığı belgeler için gerekli olan termal rulolar, bu aletler için özel olarak hazırlanmış kâğıt rulolarıdır. Isıya dayanıklı kâğıtlardan imal edilen termal rulolar, yazar kasanın modeline göre farklılık gösterebilmektedir. Kullanılan yazar kasanın en temel sarf malzemesi olan termal rulo, toptan alımlarda daha ekonomik hale gelmektedir. Yazar kasa için termal rulo alınması ihtiyacı doğduğunda, öncelikle kullanılan cihazın kâğıt ebatları hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Farklı ebatlarda alınacak termal rulolar yazar kasada kullanılamayacağından, doğru ürünün tercih edilmesi gerekmektedir. Yazar kasanın termal rulosunu değiştirmek son derece kolay bir işlem olduğu için, bu konuda her hangi bir profesyonel destek almaya ihtiyaç doğmadan, kullanıcı kendisi kısa sürede değişimi yapabilmektedir. Termal rulolar teker teker veya paket bazında alınabildiği gibi, daha büyük sayılarda toptan olarak da alınabilmektedir. Toptan alımlarda fiyat değişeceği için bu yöntemin daha ekonomik olacağı unutulmamalıdır. Yazıcının marka ve modeline göre hangi ebatlarda termal rulo kullandığı hem kullanım kılavuzundan hem de internette yapılacak araştırma sonucu öğrenilebilmektedir. Bu sayede tüketici kullandığı yazar kasaya uygun termal rulo siparişi verebilmektedir.