Gıda

344 üründen 1-24 arası
Jacobs

Jacobs Gold Hazır Kahve 500 g

Instant kahve Poşet ambalaj 500 gr. Gold kahve türü Enfes aroma, yumuşak içim
Hemen Gönderim
423,22₺ (Kdv Hariç)
427,45₺ Kdv Dahil

Ofisiniz İçin Gıda ve Mutfak Ürünleri 

İş yerlerinde kırtasiye malzemeleri kadar gıda ve mutfak ürünleri de önemli bir yere sahiptir. Kutlamalarda, gün içerisinde verilen molalarda ya da özel günlerde ve etkinliklerde ofis çalışanları ve misafirleriniz için ihtiyaç duyduğunuz gıda ve mutfak ürünleri Ofmark güvencesiyle sizlerle!

Ofisinizde Ev Rahatlığını Yakalayın!

İşyerinizde çalışanlarınızın ofis içerisinde evlerindeki kadar rahat olmalarını istiyorsanız ofisinizin her anlamda konforlu ve yeterli olmasını istersiniz. Bunun için ise mutfak ve gıda ürünlerine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.

İçerisinde mutfak bulunan ofislerde gıda ve mutfak ürünlerine çok daha fazla ihtiyaç duyulur. Çalışanların kendilerini rahat hissetmeleri için ofisinizin mutfak alışverişini düzenli olarak yapmanız gerekir. Yemek aralarında ya da gün içerisinde verilen molalarda tüketilmesi için kahve ve çay çeşitleri içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Çalışanlarınızın tercihine göre seçebileceğiniz bitki çayları, poşet çaylar, filtre kahveler ve kahve kreması gibi gıda ürünlerinin yanı sıra gazlı içecekler, meyve suları ya da tatlandırıcı gibi ürünleri güvenilir markaların yer aldığı gıda mutfak kategorisinde bulabilirsiniz.

Misafirlerinize Özel Atıştırmalıklar

Ofisinizde ağırladığınız misafirleriniz ve çalışanlarınız için kullan at ürünleri; karton bardak ya da tabak gibi malzemeleri tercih edebilirsiniz. Toplantılarınızda ikram etmek üzere yiyecek ve atıştırmalıkları bu kategori altında inceleyebilirsiniz. Bisküvi ve kekler, diyet ürünler, gofret ve çikolatalar, kuruyemiş ya da şekerlemeler gibi pek çok farklı gıda ürünü sizi bekliyor.

Ofislerde ihtiyaç duyulan bir diğer ürün grubu is züccaciye ürünleridir. İş yerinizde yapılacak toplantılar ya da kutlamalar ve etkinlikler için yeterli sayıda mutfak malzemesi bulundurmanız gerekir. Kaşık, çatal ve bıçaklar, küllük, su bardağı, sürahiler ve misafirlerinize güzel bir sunum yapmak için tepsiler bu kategori altında inceleyebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca her zaman gereksinim duyulan çay bardakları ve kahve fincanları da bu kategori altında yer alıyor.

Farklı markaların farklı gramajlardaki ürün grupları arasından size uygun olan ürünleri seçerek kolayca satın alabilirsiniz. İhtiyaca göre hazırlanan ürünler uzun süreli kullanımlar için toptan ve adetli olarak sunulmaktadır. Eğer uzun süre kullanmak istediğiniz ürünler var ise bu ürünlerin ekonomik boylarını da tercih edebilirsiniz. Ekonomik boy ürünleri uzun süre kullanım sağlarken aynı zamanda aldığınız ürüne daha uygun fiyatlar ile ulaşmanızı sağlıyor.

Günümüzde vaktimizin büyük bir kısmını iş yerinde geçiriyoruz. Bu nedenle çalışma ortamlarının daha rahat bir atmosfere çevrilmesi motivasyonu artırırken çalışanların da mutlu çalışmasını sağlıyor. Evlerindeki gibi rahat hissederek çalışan kişilerin iş performansının arttığı da bir gerçek. Siz de ofisinizi daha rahat ve konforlu bir çalışma alanına dönüştürmek için mutfak ve gıda ürünleri arasından çalışanlarınızın ihtiyaçlarına uygun olan ürünleri seçebilir; Ofmark kalitesiyle satın alabilirsiniz.