Teknoloji

222 üründen 1-24 arası


% 12 indirim
Logitech M170 Kablosuz Mouse - Siyah (910-004642) resmi
Logitech

Logitech M170 Kablosuz Mouse - Siyah (910-004642)

Kablosuz Wireless mouse
2.4 GHz kablosuz bağlantı hızı
10 metre kullanım mesafesi
12 ay pil ömrü
Sağ ve sol el ile uyumlu
Açm...
Hemen Gönderim
287,42₺ (Kdv Hariç)
344,90₺ Kdv Dahil 390,96₺ Kdv Dahil

Ofisinizdeki Teknoloji

Her geçen gün gelişen teknolojiler ile birlikte iş yeri ve ofislerde kullanılan araç gereçler de değişiyor. Artık ofislerde son teknoloji ürünü bilgisayarlar ve diğer teknoloji ürünleri kullanılıyor. Teknolojinin gelişmesine ayak uyduran iş yerleri zamandan tasarruf ettikleri ve işlerin hızlı yürüdüğü bir sisteme sahip oluyor.

İş yerlerinde olmazsa olmaz teknolojik ürünlerden ilki bilgisayar ve tabletlerdir. Diz üstü bilgisayarlar, dokunmatik ekranlar, tabletleri, masaüstü bilgisayarlar, klavyeler ya da kulaklıklar… Tüm bu ürünlere teknoloji kategorisinden ulaşabilirsiniz. İleri teknolojik ürünleri sevenler All in One Pc yani monitör bilgisayar ürünlerini inceleyebilir. Ayrıca ekran temizlik ürünleri ile ihtiyaç duyabileceğiniz bilgisayar programları da bu kategori altında yer alıyor. Çalışanlarınızın daha rahat kullanabileceği son teknoloji mouse ürünleri, notebook soğutucuları ya da ses sistemleri arasından ihtiyacınız olan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Ofisinizde mutfakta kullanılmak üzere buzdolabı ya da derin dondurucu arıyorsanız, mutfak gereçleri kategorimize göz atabilirsiniz. Ayrıca çay makineleri, fırın, kahve makineleri, ocak, su sebilleri, tost makineleri ve ısıtıcılar da sık ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alıyor.

İhtiyaç Duyduğunuz Ofis Cihazları

Ofis cihazları her iş yerinin ihtiyacıdır. Aydınlatma sistemlerinde kullanılmak üzere enerji tasarruflu ampuller ya da led ampulleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca birebir satış yapan iş yerlerinin ihtiyacı olan barkod okuyucular ile etiket makineleri de bu kategori altında yer almaktadır. Ofis temizliği için ise farklı markaların elektrik süpürgesi modelleri arasından size uygun olan modelleri inceleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

İş yerinizde herhangi bir elektrik kesintisi olduğunda işinize ara vermeden kaldığınız yerden devam etmek için jeneratörlere ya da kesintisiz güç kaynaklarına göz atabilirsiniz. Yazın sıcak havaların işlerinizi olumsuz etkilemesini önlemek için klima ürünlerine de göz atabilirsiniz. Klimalar sıcak versiyonda çalıştırılarak kışın ofisin sıcak kalması için de kullanılabiliyor. Sunumlarınız için toplantı odalarının olmazsa olmazı projeksiyon cihazı, perdeleri ve lambaları farklı marka seçenekleri ile sizleri bekliyor. Ayrıca şarj cihazları, şarj kabloları, iş telefonu olarak kullanmak üzere cep telefonları ve aksesuarları, el telsizleri, masaüstü telefonlar ve navigasyon sistemleri de inceleyebileceğiniz ürün grupları arasında yer alıyor.

İşlerinize ait verilerinizi depolamak için boş CD ve DVD ürünlerinin yanı sıra hafıza kartları, harici diskler, Nas cihazları, SSD harddisk ve USB bellekleri tercih edebilirsiniz. Basılı işleriniz için 3D yazıcılar, barkod yazıcılar, etiket yazıcılar, lazer yazıcılar, nokta vurucu yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar, tanklı yazıcılar, tarayıcılar ile yazıcı kabloları ve aksesuarlarını inceleyebilirsiniz.

Ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz her türlü teknoloji ürününe Ofmark güvencesi ve kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Mutfak gereçlerinden veri depolama ürünlerine, baskı çözümlerinden projeksiyon malzemelerine, diz üstü bilgisayardan masaüstü telefonlara ve bilgisayar çantalarına kadar aradığınız her ürüne hızlıca ulaşabilir, sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.