Küp Not Kağıtları

1 üründen 1-1 arası

Küp Not Kağıtları

Küp not kağıtları olarak adlandırılan çeşit, özellikle iş ve çalışma odalarında tercih edilen bir kağıt türüdür. Farklı renk, desen, özellikle ve şekillere sahip çeşitlerini piyasa içerisinde görmeniz mümkün. Karton bir kutu içerisinde sunulduğu gibi, plastik, ahşap ya da metal kutu içerisinde olanları da bulunuyor. Ofis araçları arasında olmazsa olmazlardan biri olan küp not kağıtları, reklam ve tanıtım amaçlı olarak da kullanılan bir üründür. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra, pratik kullanımı olmasın dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir.

Acil bir not alınması gerektiğinde en pratik yöntemlerden biridir. Bazı not kağıdı ürünlerinin yanında kalem ya da kalemlik bölümü de bulunmaktadır. Aynı zamanda, notlarınızın dağılmaması ve bir arada özenli bir şekilde durması için de idealdir. Neredeyse her çalışma masasında görebileceğimiz bu ürün ofis ortamına uygun olduğu kadar evdeki çalışma ortamı için de idealdir. Ofis hediyesi olarak da iyi bir alternatiftir. Günlük kullanım için iyi bir çözüm olan bu ürünün yapışkan özellikli olanları da bulunmakta. Bu şekilde aldığınız notları ya da unutmamanız gereken şeyleri, yakınınızdaki bir panoya, duvara ya da bilgisayarınıza yapıştırarak gözünüzün önünde olmasını sağlayabilirsiniz.

Ortamınıza uygun olması ya da çalışma isteğinizi artırmak için farklı renk ve desenlerde olanları da tercih edebilirsiniz. Kağıt ya da not kutusu olarak farklı renk/ tasarım seçeneklerine sahiptir. Kullanım alanı geniş olduğu için, hangi tasarımı size uygunsa onu tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Kitap ayracı olarak kullanabilir, not defterlerinizde önemli olan bir yeri belirtmek için de yapışkanlı ya da normal küp not kağıtlarını kullanabilirsiniz. Kişisel kullanım alanının haricinde, eşantiyon, tanıtım/ kartvizit amaçlı da küp not kağıtlarını kullanabilirsiniz. Üzerine iş yerinizin ya da yaptığınız işin mottosunu yazarak sevdiklerinize ve iş yaptığınız insanlara gönderebilirsiniz. Tıpkı ajanda gibi ideal bir ofis eşantiyonu olabilir.

Küp bloknot olarak da adlandırılan, not kağıtlarının yapışkanlı olanları, buzdolaplarının üzerinde alışveriş listesi gibi amaçlarla da kullanılabilir. Kare olanları fazlaca kullanılsa da, daire, üçgen, kalp, çiçek ya da farklı şekilde olanları da sıklıkla tercih edilmektedir. Bir not kutusu içerisinde farklı renk seçeneklerine sahip olanları olduğu gibi, komple tek bir renkten oluşan türleri de bulunmaktadır. Masa başı işlerde çalışan kişiler için fazlasıyla kullanışlı olan bu ürünün, takvimli ya da firmanın numarasının bulunduğu versiyonları da bulunmaktadır. Kullanım alanına göre, sözü geçen türlerden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Boyutları, küçük, orta, büyük şeklinde farklılık gösterebiliyor. Ortalama 8*8 cm boyutlu olsa da, daha büyük ya da küçük olanları da mevcut. Fiyatları ise oldukça uygun olan bu ürünleri, adet ya da toplu olarak da satın alabiliyorsunuz. Firmalara ya da kişiye özel baskıları da yapılabilmektedir.