Tükenmez kalemler

61 üründen 1-24 arası
Mynote

Mynote Ball Pen 1.0 mm Tükenmez Kalem 50'li Paket Mavi

• Uzun ömürlü kullanım (yazım uzunluğu 2 km) • Yağ bazlı mürekkep • Mükemmel yazım kalitesi • Düzenli ve problemsiz mürekkep akışı • Akma ve sızıntı yap...
Hemen Gönderim
149,90₺ (Kdv Hariç)
179,88₺ Kdv Dahil
Scrikss Proxi

Scrikss Proxi Tükenmez Kalem 1.2 mm Kırmızı

Tükenmez kalem
Kırmızı renk
Şeffaf ABS gövde.
Gelişmiş mürekkep teknolojisi
Ekstra yumuşak ve temiz yazı kalitesi
Tepeden basmalı mekanizma<...
Hemen Gönderim
30,75₺ (Kdv Hariç)
36,90₺ Kdv Dahil
Scrikss Proxi

Scrikss Proxi Tükenmez Kalem 1.2 mm Turuncu

Tükenmez kalem
Turuncu renk
Şeffaf ABS gövde.
Gelişmiş mürekkep teknolojisi
Ekstra yumuşak ve temiz yazı kalitesi
Tepeden basmalı mekanizma<...
Hemen Gönderim
30,75₺ (Kdv Hariç)
36,90₺ Kdv Dahil
Bic

Bic Round Stic Tükenmez Kalem Siyah 60'lı Paket

Tükenmez kalem Siyah renk 1 mm yazım uzunluğu, Şık şeffaf silindirik gövde Yağ bazlı mürekkep Uzun süreli yoğun kullanıma uygun Kolay tutuş Paketiçi...
Hemen Gönderim
204,08₺ (Kdv Hariç)
244,90₺ Kdv Dahil

Tükenmez Kalemler

Günlük hayatımız içerisinde yazı yazmak için en çok kullandığımız kalemler tükenmez kalemlerdir. İyi ve kaliteli tükenmez kalemler kullanmak yazı yazma deneyimini olumlu anlamda etkiler ve daha kaliteli sonuçlar elde etmeyi sağlar. Bu anlamda sitemizde müşterilerimize sunduğumuz seçenekler arasında yer alan tükenmez kalem çeşitleri farklı renk ve model seçeneklerine sahiptir. Ürünlerimiz ile ilgili bilgiler ürün sayfasında müşterilerimizle paylaşılmaktadır.

Tükenmez kalemler farklı yapıda olabilmektedir. Bazı tükenmez kalem çeşitleri kullanımlarının ardından yenilenebilen mürekkep hazne ve uçlarına sahiptir. Bu ürünlerin kullanım ve sarf malzemelerine sitemiz üzerinde yer alan uygun fiyatlı seçenekler arasından kolaylıkla erişilebilir. Tükenmez kalem çeşitlerimiz oldukça kullanışlı ve kaliteli ürünleri ve markaları aralarında bulundurmaktadır. Okul, ofis, işyeri ve daha bir çok farklı kullanım alanı bulunan ve pratiklikleri ile etkili yazı yazma araçları olan bu kalem seçeneklerini sitemizden sipariş veren müşterilerimiz Türkiye’nin her yerine teslimat imkanına sahiptir. 

Sitemizde yer alan geniş ürün portföyü arasında sıklıkla tercih edilen ürünlerden olan Tükenmez kalem çeşitlerimiz arasında hem uygun fiyatlı hem de yüksek kaliteli seçenekler geniş bir model skalasında sunulmaktadır. Müşterilerimize sitemiz üzerinden yapacakları alışverişlerin daha avantajlı olmasını sağlayan ödeme kolaylıkları ve güvenilir ödeme seçenekleri de sunulmaktadır. Türkiye’nin her tarafına gerçekleştirilebilen teslimatlarımız esnasında siparişlerin zarar görmemesi için uygun ambalaj ve paketlemeler de tükenmez kalem ve diğer ürün seçeneklerimiz için yapılmaktadır. Müşterilerimizin bu sayede teslimat sürecinde istenmeyen durumlar yaşamadan ürünlerine sahip olması sağlanır.

Öğrencilerin ve daha bir çok farklı meslek grubunun günlük olarak yazı yazmalarını gerektiren işleri olmaktadır. Bu anlamda en sık tercih edilen ve kullanılan kalemler tükenmez kalem seçenekleridir. Bu kalemler oldukça kullanışlı olmalarının yanı sıra uzun bir kullanım ömrüne de sahiptir. Sitemizde de bir çok farklı tükenmez kalem seçeneği müşterilerimize düşük fiyat ve yüksek kalite anlayışı ile sunulmaktadır. İstenilen adet miktarınca gerçekleştirilebilen siparişler kısa süre içerisinde tarafımızca hazırlanmaktadır. Müşterilerimiz siparişlerinin ardından teslimat sürecine dair bilgilendirmekte ve bu esnada ürünlerini takip edebilmektedir. Müşteri memnuniyeti hizmet politikamızın önemli bir parçası niteliğindedir.

Tükenmez kalem çeşitlerimizin yanı sıra sitemizde yer alan ürün portföyü oldukça geniştir. Teknik ve çizim kalemleri gibi birçok mesleki alanda kullanılabilen seçeneklerin yanı sıra kurşun kalemler gibi ürünler de müşterilerimize sunulan ürünlerimiz arasındadır. Bu ürünlerimiz için yüksek kalite standartları geçerlidir ve bu standartlardan ödün vermek istemeyen müşterilemiz için avantajlı fiyatlar ile alışveriş yapma imkanı sunulmaktadır.