Versatil Uçlu Kalemler

14 üründen 1-14 arası
Pilot

Pilot H32 Uçlu Kalem 0.5 mm Siyah

Gövde üzerine direkt uygulanmış, kaymayı engelleyen grip sistemi. 0.5 mm uç kalınlığı Versatil kalem siyah
Hemen Gönderim
144,08₺ (Kdv Hariç)
172,90₺ Kdv Dahil
Pilot

Pilot H32 Uçlu Kalem 0.7 mm Şeffaf

Ergonomi ve dengenin uyumu Gövde üzerine direkt uygulanmış, kaymayı engelleyen grip sistemi. 0,7 mm. uç kalınlığı.
Hemen Gönderim
144,08₺ (Kdv Hariç)
172,90₺ Kdv Dahil

Versatil Uçlu Kalemler

Versatil uçlu kalemler özellikle öğrenciler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bu kalemler farklı kalınlıklarda ve değişik özelliklerde uç seçeneklerine sahiptir. Web sitemizde yer alan ürün seçeneklerimiz arasında en çok sipariş edilen seçeneklerden olan Versatil uçlu kalemler, oldukça yoğun ilgi görmektedir. Versatil uçlu kalemleri ve bu kalemlerin sarf malzemelerinden oluşan uçları da web sitemizde yer almaktadır. Müşterilerimiz, diledikleri kalem çeşitlerini isterlerse Versatil uç seçenekleri ile beraber uygun fiyatlarla tercih etme imkanına sahiptir. Sunduğumuz ürün çeşitlerimizin hepsinde olduğu gibi bu kalem çeşitlerimiz de oldukça yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerdendir. Müşterilerimiz, Türkiye’nin her yerinden en iyi marka Versatil kalem ihtiyaçlarına Ofmark üzerinden uygun fiyatlarla sahip olabilmektedir. Ofmark, genel ürün profiline uygun olarak yüksek kaliteli ve uygun seçeneklere sahiptir. Müşterilerimize sitemizden yapacakları Versatil uçlu kalem alışverişleri ve diğer alışverişlerinde uygun fiyatların yanı sıra ödeme kolaylıkları da sağlanmaktadır. Ofmark üzerinden yapılacak alışverişler son derece güvenlidir. Bunun için müşterilerimize güvenilir ödeme yöntem ve seçenekleri de sunulmuştur.

Versatil uçlu kalem seçeneklerine ek olarak sitemizde yer alan kalem uçları, teknik ve çizim kalemleri gibi diğer ilgili kategorilerden de incelenebilmektedir.

Web sitemizde satışa sunulan Versatil uçlu kalemler geniş marka, çeşit ve model seçeneğine sahiptir. Sunduğumuz ürün çeşitlerimizi değerlendirmek isteyen müşterilerimiz ilgili kategoride yer alan farklı uç kalınlıklarına ve diğer özelliklere sahip olan modellerimizi görüntüleyebilir. Ürünlerimiz yüksek kalite standartlarına sahip, uzun ömürlü ve garantili seçeneklerden oluşmaktadır. Müşterilerimiz yapacakları siparişlerde istedikleri adet miktarınca Versatil kalemlerden sipariş verebilmektedir. Sipariş edilen ürünler teslimat sürecinde istenmeyen durumların ortaya çıkmaması için uygun şekilde paketlenmektedir.

Kategori altında yer alan ürünlerimiz web sitemizde bulunan diğer ürünlerimize benzer olarak müşterilerimize yüksek kalite ve uygun fiyat politikamız ile sunulmaktadır. Ürün çeşitliliği anlamında zengin olan Ofmark ile sunulan bütün ürünler garantili ve yüksek kalite standartlarına sahip ürün seçeneklerinden oluşmaktadır. Öğrenciler ve birçok farklı meslek grubundan kişinin günlük kullanımlarına uygun seçeneklerin yanı sıra sık ve farklı özelliklere sahip ürünleri de müşterilerimize sunduğumuz ürün çeşitliliği içerisine dahil etmiş bulunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz kullanım alanlarına ve şekillerine en uygun Versatil kalem seçeneklerini Ofmark üzerinden satın alma imkanına sahiptir. Ürünlerimize dair konularda bilgi almak isteyen müşterilerimiz ise bizimle iletişime geçebilmektedir. Ofmark, iletişim sayfası aracılığıyla sipariş süreçleri, ödeme ve teslimat süreçleri hakkında gerekli bilgilendirmeyi müşterilerine sağlayarak, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir.