Yazı Tahtası Kalemleri

22 üründen 1-22 arası
Edding

Edding 260 Tahta Kalemi Mavi

1.5 - 3 mm uç kalınlığı
Yumuşak yazım kalitesi
Yuvarlak uç
Mavi renkli
Hemen Gönderim
31,58₺ (Kdv Hariç)
37,90₺ Kdv Dahil
Edding

Edding 260 Tahta Kalemi Siyah

1.5 - 3 mm çizgi kalınlığı Uygun fiyat avantajı Yumuşak yazım kalitesi Yuvarlak uçlu Siyah renk
Hemen Gönderim
31,58₺ (Kdv Hariç)
37,90₺ Kdv Dahil
Edding

Edding 360 XL Tahta Kalemi Yeşil

1.5 - 3 mm uç Hızlı kuruma özelliği Işığa dayanıklı Hafif kokulu mürekkep Uygun fiyat avantajı
Hemen Gönderim
54,08₺ (Kdv Hariç)
64,90₺ Kdv Dahil
Mas

Mas 6410 Beyaz Tahta Kalemi Mavi

Beyaz yazı tahtası
Kuru silinebilen yüzeyler için
Mavi renkli
Yuvarlak uç
Toksik madde içermeyen
Hemen Gönderim
17,95₺ (Kdv Hariç)
21,54₺ Kdv Dahil

Yazı Tahtası Kalemleri

Bir çok farklı alanda kullanılan yazı tahtaları önemli öğretim araçlarındandır. Özellikle sınıflar, toplantı odalarında sıklıkla kullanılan yazı tahtalarında kullanılan kalemler rahatlıkla temizlenebilen ve tahta üzerinde iz bırakmayan yapıda olmalıdır. Bunu sağlayabilmek için tahtaya uygun kalemler kullanmak da önemlidir. Bu amaçla kullanılan yazı tahtası kalemleri sitemizde farklı çeşit ve renkler ile müşterilerimize sağlanana ürünler arasında yer almaktadır. Farklı yazı tahtalarında kullanıma uygun olan yazı tahtası kalemleri seçeneklerimiz sitemize yer alan diğer ürünlere benzer olarak yüksek kalite ve uygun fiyat ile müşterilerimize sağlanmaktadır. Sunduğumuz yazı tahtası kalemleri ile ilgili bütün bilgiler kategori altında yer alan ürünlerin sayfalarında müşteriler ile paylaşılmaktadır. Bu sayfada yer alan bilgiler arasında aynı zamanda teslimat süreci ve ödemeye dair bilgilendirmeler de yer almaktadır. Bu konularda sayfada yer almayan bilgiler için müşterilerimiz tarafımızla iletişime geçebilme şansına sahiptir.

Yazı tahtası kalemleri özellikle öğretmenler tarafından sıkça kullanılmakta olan kalemlerdendir. Bu kalemlerin doldurulabilme imkanı bulunan modelleri ve tek kullanımlık çeşitleri mevcuttur. Sitemizde her türden yazı tahtası kalemi ve mürekkepleri farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Müşterilerimiz bu ürünlerden diledikleri adet miktarınca sipariş verebilmektedir. Siparişlerin Türkiye’nin her tarafına teslim edilebilmesi sayesinde de müşterilerimiz ürünlerini istedikleri adreslerden teslim alabilmektedir. Siparişlerin alınmasının ardından ürünlerimiz teslimat sürecine uygun olarak paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır. Bu sayede istenmeyen durumların ortaya çıkması engellenmekte ve müşterilerimizin ürünlere sorunsuz bir şekilde ulaşması da garanti altına alınmaktadır. Uzun kullanım ömrüne sahip ve garantili ürünler sitemizi tercih eden müşterilerimize avantajlı bir şekilde sunulmaktadır.

Sitemizi tercih eden müşterilerimize hem yazı tahtası kalemleri kategorisinde sağlanan ürünlerimiz hem de diğer ürünlerimiz için önemli ödeme kolaylıkları, uygun fiyatlar ve güvenilir ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Bu ürünlerimiz her kullanıma uygun seçenekler arasından belirlenmiş ve haklarında detaylı bilgiler ürün sayfalarında paylaşılmıştır. Ürünlerimizi inceleyerek haklarında bu sayede bilgi sahibi olabilir ve dilerseniz siparişlerinizi de yine aynı sayfa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Birçok meslek için iş alanlarının önemli öğelerinden olan yazı tahtalarının etkili ve verimli kullanılabilmesi için tahta kalemleri kullanılması gerekmektedir. Bu kalemler tahta üzerinden kolaylıkla temizlenebilir ve kaliteli olmalıdır. Bu özelliklere sahip ürünlere sitemizden rahatlıkla sahip olabilir ve yaz tahtalarınız üzerindeki kullanımlarınızı daha etkili ve hoş bir deneiyim haline getirebilirsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz seçeneklerimiz yüksek kalite standartlarına sahip seçeneklerden oluşmaktadır. Farklı renklerdeki mürekkep seçenekleri ile satışa sunduğumuz renk çeşitlerindeki yazı tahtası kalemlerimiz arasından doldurulabilir olanları tercih ederek daha uzun bir kullanım da sağlayabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimiz istenilen adet miktarınca sipariş verilebilmekte ve Türkiye’nin her yerine kısa sürede teslim edilebilmektedir. Müşterilerimiz siparişlerini teslimat süreci esnasında takip edebilir ve yazı tahtası kalemleri de dahil olmak üzere sunduğumuz ürün çeşitleri arasından tercih ettiklerini kullanmaya başlayabilir.